KLAUZULA INFORMACYJNA – ZDALNE NAUCZANIE

07.04.2020

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE...

czytaj dalej...

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

02.04.2020

Wiosenna przerwa świąteczna w szkołach od 9 do 14 kwietnia 2020 r. Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.


czytaj dalej...

LIST DYREKTORA SZKOŁY DO RODZICÓW I UCZNIÓW

24.03.2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie

            Znaleźliśmy się wszyscy w nowej rzeczywistości, w której musimy na nowo zdefiniować to, co nas otacza, przeorganizować nasze życie zawodowe i osobiste. To niezwykle trudny czas. My, jako szkoła staramy się na tyle, ile to możliwe przystosować swoje działania do nowej szkolnej rzeczywistości, tak, by zarówno uczniowie jak i Wy jako Rodzice, czuli się w miarę spokojni. Naszym celem nie jest zasypywanie uczniów zadaniami, które spotęgują tylko frustrację i niechęć do podejmowania jakichkolwiek działań.  Z wywiadu, jaki przeprowadzili z Państwem wychowawcy klas, wiemy, że wielu uczniów dzieli laptop, czy komputer z rodzeństwem, nie zawsze sprawnie działa Internet. Wielu z Państwa chodzi do pracy i nie ma możliwości poświęcenia dziecku czasu w godzinach porannych (szczególnie dotyczy uczniów edukacji wczesnoszkolnej, gdzie pomoc Rodzica jest często niezbędna).


czytaj dalej...

LIST DYREKTORA SZKOŁY DO RODZICÓW

20.03.2020

Od 16 marca rozpoczęliśmy „nauczanie na odległość”. Do dnia 25.03, zgodnie z rozporządzeniem MEN nauczyciele przesyłać będą TYLKO różne formy materiałów powtórzeniowych. W przekazywanych przez nauczycieli materiałach nie będzie nowych wiadomości. Teraz powtarzamy. Nie przekazujemy nowych treści.


czytaj dalej...