Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚNIECISKACH

Nowa sala dla Pierwszaków w Szkole Podstawowej w Śnieciskach

Utworzono dnia 25.11.2022

Nowa sala dla Pierwszaków w Szkole Podstawowej w Śnieciskach

Uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Śnieciskach mogą uczyć się w nowej sali. Odmalowano salę lekcyjną i wyposażono w sprzęt multimedialny – monitor dotykowy, ławki i krzesła uczniowskie. Projekt zrealizowano w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie” zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

W odnowionej sali odbywają się już zajęcia lekcyjne. Uczniowie klasy pierwszej uczą się w nowo odnowionej sali. Codziennie podczas zajęć edukacyjnych korzystają z monitora dotykowego. Nowy sprzęt multimedialny daje dużo możliwości zarówno nauczycielom jak i uczniom. Dzięki wykorzystaniu aplikacji i programów edukacyjnych uczniowie mają możliwość uczestniczyć w atrakcyjnych zajęciach.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/ oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

 

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 11

W poprzednim tygodniu: 34

W tym miesiącu: 105

W poprzednim miesiącu: 190

Wszystkich: 6396